ZİNCİR İŞİ SÜSLEMELİ BAYAN HIRKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bayanlar için şık ve gösterişli örgü hırka modeli yapımı

Bayanlar için bugün harika bir hırka modeli yapımını detaylı anlatım olarak göstermek istiyorum. Hırka üzerine yapılan işleme ile şık ve gösterişli bir görünüme kavuşan bu örgü işi sizlerinde hoşuna gidecek bir model. Zincir işi süslemeli bayan hırka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

Kendisi için kış hazırlığı yapan bayanlar bugün çok şık bir hırka modeli yapımını göstermek istiyorum. Daha öncede sizlere hem şiş örgüsü ile yapılmış olan hem de tığ işi ile yapılmış olan farklı hırka modelleri göstermiştim. Bugün sizlere göstereceğim hırka modeli şiş örgüsü ile yapılmış. Ayrıca bugün göstereceğim hırka modeli kısa bir hırka. Daha uzun bir hırka modeli yapmak isterseniz daha önceki yazılarıma göz atabilirsiniz.

Örgü bayan hırka modeli yapımı için burada Alize Şal Sim ipi kullanılmış. Hırkanın genelinde siyah bir ip kullanılmış. BU ipten 6 tane kullanılmış ama kullanılan ipler üç kat haline getirilmiş ve bu şekilde kullanılmış. Hırka üzerindeki süslemeler için ise Gri tonlarında şal sim ipi kullanılmış. Bu ipten de bir yumak yeterli olmuş.

Burada yapılan hırka modeli ölçüleri 38 bedene uygun olarak yapılmış. Video içerisinde beden bilgileri hakkında bilgiler verilmiş. Burayı takip ettiğiniz zaman farklı bedenler içinde bu hırkayı nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Zincir süslemeli bayan hırka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCWyYNSDrahZPq4KYp1bEyew

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ZİNCİR İŞİ SÜSLEMELİ BAYAN HIRKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ZİNCİR İŞİ SÜSLEMELİ BAYAN HIRKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ZİNCİR İŞİ SÜSLEMELİ BAYAN HIRKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.