YILDIZLI ÇİÇEKLER TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yazma kenarına yıldızlı çiçekler oya modeli yapımı

Yazma kenarları için çok şık bir oya modelini yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Yıldızlı çiçekler tığ oyası modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren bir videoda sunacağım.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için çok güzel bir yazma kenarı oya modeli daha göstermek istiyorum. Daha önce de sizlere oya modelleri göstermiştim. Bu yazılara göz atarak farklı oya modellerini yapabilirsiniz. Yaz ayları yaklaşırken çeyizleri için hazırlıkları yapanlar bu oya modellerinin detaylı yapım aşamasını öğrenerek farklı modelleri yapabilir.

Yazma kenarı oya modeli yapımı için burada siyah bir yazma tercih edilmiş. Yazmanın orta kısmı boş ve kenar kısımlarında çiçekler var. Buradaki çiçek renkleri dikkate alınarak yeşil mor ve sarı renkte oya ipleri tercih edilmiş. Bu şekilde güzel bir uyum yakalanmış. İpler dışında modelin yapımı için birde en küçük serum halkalara ihtiyacınız olacak.

Oya modeli yapımı için öncelikle yazma kenarına tığ batısı yapılmış. İkinci sırada ise yine yeşil ip ile yıldızlı çiçeklerin yapılacağı yer ve aralardaki modeller yapılmış. Yazma kenarı oya modeli yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Özellikle tığ işi ile oya modelini yeni yapmayı öğrenenler bu videoyu takip ederek modelin yapımını öğrenebilirler. Kolay bir model olduğu için yapımında zorlanmazsınız.

Yıldızlı çiçekler tığ oyası modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YILDIZLI ÇİÇEKLER TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YILDIZLI ÇİÇEKLER TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YILDIZLI ÇİÇEKLER TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.