YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizlik şık ve gösterişli yıldız lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık bir lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Ben bu lif modelini görünce çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm için yıldız lif modeli yapımını aşağıda detaylı anlatım olarak sizlere videoda vereceğim.

Yen lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün görünce beğendim bir modeli sizlere göstermek istedim. Bu lif modelinin yapımı aslında çok basit. Videoda baştan sona kadar çok güzel bir anlatım yapıldığı için ilk defa lif modelleri yapmaya başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek sorun yaşamadan bu lif modeli yapabilir.

Çeyizlik lif modeli yapımı için burada tek renk ipler kullanılmış. Bence bu lif model açık mavi renkteki ip ile çok şık olmuş. Koyu yeşil ip ile yapılan lif modeli de şık ama açık renk ipler ile yapıldığında bu lif modeli daha güzel olacaktır. Lif yapımı için Opal Kristal markalı ip kullanılmış.

Lif modeli yapımına orta kısımdan başlanıp yuvarlak şekilde bir lif modeli yapılıyor. Burada yuvarlak lif modeli yapılırken aralarda yapılan fıstıklar ile yıldız şeklinde bir görüntü oluşturulmuş. Yine aralarda örümcek modelleri de yapılmış. Bu şekilde basit tığ işi teknikleri ile lif modeli yapılıp tamamlanmış. Videodaki anlatım takip edildiği sürece bir günde dahi bu lif modeli yapılabilir.

Yıldız lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCMkAhQzx3JZBjR1QC4Zr0Ew

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.