YENİ MULAN SİNEMASININ BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI

Aksiyon dolu Mulan sinemasının 27 Mart, 2020’de vizyona girmesi bekleniyor. Disney, 1000’i aşkın oyuncu ortasından Mulan’ı oynaması için Çinli oyuncu Liu Yifei’i tercih etti. “Açıkçası, benden çok daha hoş olan oyuncuların olduğunu düşünüyorum,” diyen Yifei, “Bir oyuncu olarak yalnızca kamerada hoş görünmek değerli değil. Kıymetli olan oynadığınız karakterlerin hislerini yansıtabilmek. Bu sizi kamerada çok daha cazibeli yapıyor. Bu nedenle görünüşümden çok oyunculuğuma değer veriyorum,” diye eklemişti. 

Son yıllarda bir çok animasyon sinemasını canlı aksiyon halinde tekrar çeken Disney, geçtiğimiz günlerde Guy Ritchie’nin direktörlüğünü üstlendiği ve Will Smith’in oynadığı Aladdin sinemasının $900 milyon hasılat yaptığını açıklamıştı. Yakın bir vakit evvel ‘Küçük Deniz Kızı’ sinemasını canlı aksiyon olarak tekrar çekeceğini açıklayan Disney, sinemada Halle Bailey’nin Ariel’i canlandıracağını belirtti. 

Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan ‘The Lion King’ sinemasında; Beyonce, Donald Glover, Billy Eichner, Seth Rogen ve John Oliver üzere isimler yer alıyor. Mulan sinemasını sinemalarda izlemenize hayli bir vakit olduğu için, Disney’in başka klasikleri ve yayınladığı heyecanlı fragmanlar ile yetinmeniz gerekecek. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu