YENİ KARTON EV ŞABLONU

Yeni karton ev şablonu arıyordum. Bunu buldum. Yapımı hem kolay hem de şablonu bilgisayarınızdan çıktı alıp, A4 kağıdıyla dahi yapabileceğiniz güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Bu tür çalışmaları biriktirip, kırtasiye de kalın mukavva ya yada A3 kağıtlara çektirebilirsiniz. Daha sonra eve geldiğinizde çocuklarınızla elinize birer makas alarak yapmaya başlayabilirsiniz.

Hem eğlenceli işler ortaya çıkacaktır. Hem de zorlanmadan eğlenerek yapabileceğiniz güzel bir hobiye de sahip olmuş olacaksınız. Farklı ev şablonları buldukça yine sizlere sitemizden paylaşmaya devam edeceğim.

Diğer örnek karton ev şablonları ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım kartondan ev yaparak sizde evinizde süs çalışmaları ile evinizi süsleyebilirsiniz.

Hatta içine ışık koyarak çocuk odasında ışıklı maket ev olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-karton-ev-sablonu

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YENİ KARTON EV ŞABLONU için yorumda bulun

    YENİ KARTON EV ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YENİ KARTON EV ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.