YAPRAKLI GELİN ŞALI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile yapılan yapraklı gelin şalı modeli

Bugün sizlere yine çeyizler içerisine eklenebilecek harika bir şal modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim yapraklı gelin şalı modeli çeyizler içerisinde göz dolduracak dikkatleri çekecek olan bir model.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar çeyizleri içerisine bir tane şal modelini kesinlikle eklemeye çalışıyor. Bu şallar gelinlik üzerinde kullanılabileceği gibi bohçalar içerisine de koyularak bu şekilde güzel bir bohça hazırlanıyor. Bugün göstermek istediğim şal modeli kesinlikle görünümü ile dikkat çekecek gelinlik üzerinde oldukça şık duracak bir model.

Yapraklı şiş örgüsü gelin şal modeli ajur modeli ile yapılan fantezi bir şal modeli. Burada şal üçgen şeklinde yapılmış. Şalın başlanmasında üçgen şal başlama tekniği kullanılmış. Üçgen şal başlama tekniğini de sizlere aşağıda göstereceğim. Öncelikle siz şalın detaylı yapım aşamasını gösteren videoyu vereceğim alt kısımda ise üçgen şal başlama tekniğini gösteren video olacak. Burayı takip ederek bu güzel şalı yapabilirsiniz.

Şal yapımı ile ilgili detayların anlatıldığı video içerisinde yaprak modellerinin yapımı ve şalın tamamında yapılması gerekenler ayrıntılı bir şekilde açıklanmış. Bu şekilde detaylı bir şal modelini şiş örgüsü yapmaya yeni başlayanlar ilk başlarda yaparken zorlanabilir. Bu nedenle videoda verilen anlatım dikkatli bir şekilde tekrar tekrar takip edilmelidir.

Yapraklı gelin şalı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

Üçgen şal başlama tekniğini öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCd8bWhfQuof2ykF9hHdRRDA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YAPRAKLI GELİN ŞALI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YAPRAKLI GELİN ŞALI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAPRAKLI GELİN ŞALI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.