YAPRAK DESENLİ ENİNE ÖRÜLEN BAYAN BERE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yaprak desenli enine örülen şık ve gösterişli bayan beresi yapımı

Şiş örgüsü ile yapılan çok şık bir bayan beresi yapımını sizlere göstermek istiyorum. Yaprak desenli bayan beresi yapımı için sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren videolu anlatımda sunacağım. Bu sayede kısa sürede berenin yapımını öğrenebilirsiniz.

Bugün sizlere göstermek istediğim bayan bere modeli farklı bir şekilde yapılan ve görsel olarak da çok şık duran bir model. Burada berenin yapımında iki farklı renkte örgü ipi kullanılmış. Her iki örnek bere modelinde kullanılan ipler ile bu bere çok şık olmuş.

Yaprak desenli bere modeli yapımı için Nako markalı ipten iki farklı renkte simli olan ip tercih edilmiş. Burada kullanılan şiş ise oldukça ince bir şiş. Bunun detayları da video içerisinde açıklanmış.

Berenin yapımı için gri renk ip ile 52 ilmek alınarak başlanmış. Burada taban kısım için gri simli ip kullanılmış yapraklar için ise kırmızı ip tercih edilmiş. Berenin yapımında aslında kolay herkesin bildiği şiş örgüsü teknikleri kullanılıyor. Burada dikkat edilmesi gereken detay ise verilen sıra sayılarına dikkat edip buradaki gibi yaprakları oluşturmak olacaktır.

Bayan bere modeli enine işlenerek ilerleyen bir model. İlk baktığınızda berenin yapımı zor gibi görünse de aslında çok basit bir şekilde ilerleyen bir model. Sadece aşağıdaki videolu anlatımı takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Yaprak desenli enine örülen bayan bere modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg/featured

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YAPRAK DESENLİ ENİNE ÖRÜLEN BAYAN BERE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YAPRAK DESENLİ ENİNE ÖRÜLEN BAYAN BERE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAPRAK DESENLİ ENİNE ÖRÜLEN BAYAN BERE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.