YANDAN ÖRÜLEN BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile yandan örülerek yapılan bebek yeleği modeli

Bebekler için yapılabilecek çok güzel bir yelek modelini bugün sizlerle paylaşmak istedim. Detaylı yapım aşamasını video ile verdiğim bu bebek yeleği şiş örgüsü ile yapılmış olan yandan örülen bebek yeleği modeli olacak.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan değişik bebek yeleği modellerini daha önce sizlerle paylaştım. Ayrıca bebek örgüleri kategorisine göz atarsanız şiş örgüsü ile yapılmış olan yeleklerin dışında tığ ile yapılmış olan bebek yelek modelleri de bulabilirsiniz. Bu örnekler arasından dilediğiniz bir modeli hatta birkaç modeli çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Bugün benim sizlere göstermek istediğim yelek modelinin örülmesi diğer klasik yelek örgülerinin dışında yandan örülmüş olan bir model. Bu şekilde söylediğim zaman modelin zor olduğunu düşünebilirsiniz ama şiş ile örgü örmeyi bilen herkes videodaki anlatımı takip ederek bu modeli rahatlıkla çıkartabilir. Zaten video içerisindeki anlatımda yeleğin yapımı ile ilgili tüm detaylar açıklanmış.

Bebek yeleği modeli için burada bir tane beyaz ana renkte bir ip seçilmiş. Aralardaki sıraları yapmak için ise sarı, pembe ve mavi örgü ipleri kullanılmış. Bu yelek renkleri kız çocuklar için çok uygun. Erkek bebekler için de yapılabilecek olan bu yeleği koyu renkleri tercih ederek yapabilirsiniz. Bu şekilde çok şık bir yelek modeli ortaya çıkacaktır.

Şiş örgüsü yandan örülen bebek yeleği modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YANDAN ÖRÜLEN BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YANDAN ÖRÜLEN BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YANDAN ÖRÜLEN BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.