YAKADAN BAŞLAMALI V AJUR ROBALI BEBEK HIRKASI YAPIMI

Bebekler için v ajur robalı hırka yapımı

Bebekleri için hazırlık yapanlara bugün harika bir hırka modeli yapımı daha göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımda vereceğim v ajur robalı bebek hırkası yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Örgü modelleri için sizlere her zaman yeni örnekler bulmaya devam ediyorum. Bugün bebekler için yapılmış olan harika bir hırka modeli göstermek istedim. Bu göstereceğim model hem erkek hem kız bebeklere göre yapılmış olan bir tasarım. Farklı renkler kullanarak dilediğiniz gibi bir bebek hırkası yapabilirsiniz.

Yakadan başlamalı bebek hırkası yapımı için burada Kartopu baby one markalı ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış. Hırka yapımı için burada sarı ve kahverengi ip kullanılmış. Kız çocuklarına uygun renkler seçilmiş. Siz isterseniz tek renk olarak da yapabilirsiniz.

Hırka modelinde başak örgü modeli kullanılıp 1 yaş için uygun büyüklükte bir hırka modeli yapılmış. Hırka yaka kısmından başlanarak yapılmış. Yaka kısmında başak örgü modeli yapılmış. Yakadan başlayarak hırka yapımını bilmeyenler bu örnek modeli yapabilirler. Burada video içerisinde detaylı bir anlatım yapıldığı için istediğiniz büyüklük için bu hırkayı yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere farklı hırka modelleri göstermiştim. Bu örneklere de göz atarak bebekler için harika hırka modelleri hazırlayabilirsiniz.

V ajur robalı bebek hırkası yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCXaya44nFXaDJ-dC04Z9WDg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu