YAKADAN BAŞLAMA FISTIK MODEL BEBEK YELEĞİ

Yakadan başlama fıstık model yapımı

Bugün sizlere yakadan başlama tekniği ile yapılan güzel bir bebek yeleği modeli göstermek istiyorum. Yakadan başlama fıstık model bebek yeleği modeli şiş örgüsü yapmayı bilenlerin mutlaka göz atması gereken şık modellerden birisi.

Yakadan başlama fıstık model bebek yeleği modeli için 88 ilmek atılmış. 6 sıra haraşo örülmüş ve yaka kısmındaki lastik kısmı tamamlanmış. Kenarda 7 ilmek bırakılmış. 12 ilmek ön kısımlara ayrılmış. 12 ilmek kollarına ayrılmış ve 22 ilmekte arka kısma ayrılmış.

Yeleğin kol kısımlarında arttırmalar yapılmış. Yakadan başlama fıstık model bebek yeleği yapımı için videoda bütün detaylar anlatılmış. Yeleğin sayıları, arttırma yapılacak yerler ve daha fazlası video içerisinde yer almakta.

Yakadan başlama fıstık model bebek yeleği modeli bu şekilde yelek olarak yapılabileceği gibi bu model ile de cekette yapılabilir. Buradaki verilen ilmek sayısı arttırılıp daha büyük bebek yelekleri veya çocuk yelekleri yapılabilir.

Burada gösterilen fıstık modeli her yaştan çocuklar için yapılabilecek bir model. Ayrıca çocuk kazakları yapılırken de bu model kullanılabilir.

Bu model ile hem erkek çocukları için hem de kız çocukları için farklı örgü işleri yapılabilir. Burada ip olarak açık renk mavi bir ip kullanılmış. Sizde bu şekilde açık renk ipler tercih edebilirsiniz.

Yakadan başlama fıstık model bebek yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere yeni ve farklı modeller sunmaya devam edeceğim.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCR2uCQKbR_qIRLb3pvrcSYQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YAKADAN BAŞLAMA FISTIK MODEL BEBEK YELEĞİ için yorumda bulun

    YAKADAN BAŞLAMA FISTIK MODEL BEBEK YELEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAKADAN BAŞLAMA FISTIK MODEL BEBEK YELEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.