ÜÇ RENKLİ ÇEYİZLİK YENİ TASARIM LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik üç renkli lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün yine çok şık ve gösterişli bir yeni lif modeli göstermek istiyorum. Çeyizleriniz için farklı lif modelleri arıyorsanız gösterdiğim bu yeni tasarlanmış lif modellerine mutlaka göz atmalısınız. Çeyizlik üç renkli lif modeli yapım aşaması için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Lif modelleri için sizlere sık sık yeni örnekleri bulup göstermeye çalışıyorum. Youtube da oldukça fazla lif modeli yapan kanal var. Ben bunlar içerisinden sizlere yeni tasarlanmış modelleri bulup göstermek istiyorum. Özellikle birbirinden farklı modelleri bulmanın yanı sıra takım halinde yapılmış modelleri de sizlere göstermek istiyorum. Gösterdiğim bu örnekler ile gösterişli bir çeyiz hazırlayabilirsiniz. Ayrıca lif modeli yapıp satanlar için de bu yeni modeller ürün çeşitliliğinin artmasını sağlayacaktır.

Üç renkli lif modeli yapımı için burada beyaz, pembe ve gri lif ipleri kullanılmış. Sizlerde burada olduğu gibi birbiri ile uyumlu olan üç rengi seçip yapabilirsiniz. Tığ olarak elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeli için beyaz ip ile fıstıklar yapılıp bir orta kısım yapılmış. Biraz büyültülünce pembe renge geçilmiş. Fıstıklar ile bir süre örülüp model büyültüldükten sonra  ise kenar kısımdaki tırabzanlı kısım yapılmış. Lifin yapımı çok basit videoda verilen detaylara dikkat ederseniz sorun yaşamadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Çeyizlik üç renkli lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCnXbkvfkHqz31UK53KZ2asQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÜÇ RENKLİ ÇEYİZLİK YENİ TASARIM LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ÜÇ RENKLİ ÇEYİZLİK YENİ TASARIM LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÜÇ RENKLİ ÇEYİZLİK YENİ TASARIM LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.