ÜÇ BOYUTLU VİRÜS ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizler için üç boyutlu şal modeli yapımı

Bugün çeyiz hazırlıkları için çok güzel bir şal modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu şal modeli hem günlük kullanım için uygun hem de gelinlik üzerine yapılabilecek bir model. Bu üç boyutlu virüs şal modeli yapımını detaylı anlatım olarak sizlere videolu anlatımda aşağıda vereceğim.

Virüs şal modelleri ile ilgili sizlere daha önce farklı modeller göstermiştim. Bugün sizlere göstereceğim virüs şal modelinde üç boyutlu bir görünüm elde edilmiş. Aslında burada yine basit tığ işi teknikleri kullanılıyor.

Şal modelinin yapımına uç kısmından başlanmış ve üçgen bir şal modeli elde edilmiş. İki sıradan oluşan bu şal modelinin bir sırasında model kuruluyor. İkinci sırada ise modelin yapılacağı yuvalar yapılıyor. Bu şekilde şal modeli tamamlanıyor.

Çeyizlik şal modeli yapımının tüm detayları videodaki anlatım içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Tığ ile yapılan bu şal modelini tığ işi bilen herkes kolaylıkla yapabilir. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar videodaki anlatımı takip ederlerse sporun yaşamadan bu modeli yapabilirler.

Daha önce sizlere farklı şal modelleri göstermiştim. Çeyizler için kolay ama şık modeller arıyorsanız sitemizde yer alan diğer modelleri inceleyebilirsiniz. Modellerin yapımını detaylı anlatım olarak sizlere sunduğum için modeli çıkartmakla uğraşmaz ve kısa sürede şal yapımına başlayabilirsiniz.

Üç boyutlu virüs şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu