TUNUS İŞİ EL ELE LALELER PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tunus işi ile el ele laleler bayan patik modeli yapımı

Bugün sizlere tunus işi ile yapılmış olan çok şık bir patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Tunus işi el ele laleler patik modeli çeyizler içerisinde çok şık duracak olan bir model. Bu patiğin yapımını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vereceğim.

Yeni ve farklı patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün tunus işi ile yapılmış olan bir patik modelini göstermek istedim. Kış ayları yaklaşırken yapacağınız bu patiği kışın zevkle kullanabilirsiniz. Bunun dışında çeyizlik patik modelleri içerisine eklenebilecek harika bir model.

Tunus işi ile yapılan bu patik modeli için ana renk olarak krem rengi bir ip kullanılmış. Lalelerin yapımı için mavi ip kullanılmış. Birde yaprakları yapmak için yeşil ip kullanılmış. Tığ olarak ise 2,5 numara tunus tığı kullanılmış.

Tunus işi bayan patik için burada yapılan büyüklükler 38 numara ayak için. Siz daha küçük veya daha büyük bir patik modeli yapmak istiyorsanız videoda verilen detaylara dikkat etmeniz yereli olacaktır.

Bu patik modeli için 24 tane zincir çekilmiş ve tunus işi yapılmaya başlanmış. Video içerisinde çok güzel detaylı bir anlatım yapılıyor. Yaptığınız patiğin buradaki gibi güzel durmasını istiyorsanız anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Tunus işi el ele laleler patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCK97gNa3sIWiV6jgpv-9WKQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TUNUS İŞİ EL ELE LALELER PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TUNUS İŞİ EL ELE LALELER PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TUNUS İŞİ EL ELE LALELER PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.