TUNUS İŞİ DESENLİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizlik tunus işi desenli patik yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok güzel bir patik yapımı göstermek istedim. Tunus işi ile yapılan bu patik modeli üzerine yapılan desenler patiği oldukça şık ve gösterişli bir görünüme kavuşturmuş. Tunus işi desenli patik modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını veren videolu anlatımda sunacağım.

Tunus işi ile yapılmış olan patik modellerini daha önce sizlere göstermişti. Tunus işi kolay olduğu için ve patiklerde farklı bir görünümü olduğu için ben seviyorum. Yeni modelleri buldukça da tunus işi ile yapılmış olan patik modellerini sizlere paylaşmaya çalışıyorum.

Bugün sizlere göstermek istediğim tunus işi patik modeli için beyaz bir ana renk ip kullanılmış. Bu ip ile yapılan patiğin içerisine lila ve yeşil iplerde kullanılarak desenler eklenmiş. Patiğin tamamında yapılan desenlerden sonra burun kısmında da lila ve beyaz ip kullanılmış. Bu şekilde çok şık bir görünüm elde edilmiş.

Patik modelinin yapımında dikkat edilmesi gereken en önemli detay iplerin sıraları olacak. Patik yapılırken her sırada renk değişikliği yapılmış ve ipler hep birlikte yürütülmüş. Siz videodaki anlatımı dikkatli bir şekilde takip ederseniz renk geçişlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Verilen sayılara da dikkat ederseniz burada olduğu gibi şık ve gösterişli bir patik modeli yapabilirsiniz.

Tunus işi desenli patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TUNUS İŞİ DESENLİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TUNUS İŞİ DESENLİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TUNUS İŞİ DESENLİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.