TUNUS İŞİ BOT PATİK MODELİ YAPIMI

Tunus işi desenli bot patik modeli yapımı

Tunus işinden yapılmış çok şık ve desenli bir patik modelini sizlere göstermek istiyorum. Tunus işi bot patik modeli hem bayanlar için hem de erkekler için yapabileceğiniz çok güzel bir tasarım olmuş. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Patik modelleri için sizlere bugün tunus işinden yapılmış olan bir örnek göstereceğim. Daha önce size göstermiş olduğum tunus işinden yapılmış olan patik modelleri hep bayanlar içindi. Renk renk örgü ipi ile yapılmış olan desenli patik modelleri göstermiştim. Bugün göstereceğim patik modeli hem bayanlar için hem de erkekler için yapılabilecek bir tasarım.

Tunus işi patik modeli üzerinde bir desen kullanılmış ama siz bu deseni yapmayıp sade bir şekilde yaparsanız erkeklerde rahatlıkla kullanabilir. Burada öğrenmeniz gereken en önemli detay bot şeklinde bu patiği nasıl yapacağınız. Siz renkleri değiştirip patiğin nasıl büyültüleceğiniz öğrenirseniz erkekler içinde bu patiği yapabilirsiniz.

Burada patik modeli yapımı için Kartopu markasından kırmızı bir ip kullanılmış. Üst kısımdaki desen için ise beyaz renk kullanılmış. Burada seçilen iplerin markası farklı olsa da iki ipte patiklik ip. Patik modeli burada 37-38 numara için yapılmış. Videoda patiği büyültmek için neler yapılması gerek bu açıklanmış.

Tunus işi bot patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCD-x12jro5jt31UHAll6F2g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TUNUS İŞİ BOT PATİK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    TUNUS İŞİ BOT PATİK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TUNUS İŞİ BOT PATİK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.