TIĞ ÜZERİNDE GÖRÜNMEZ İPLİK DEĞİŞTİRME

Tığ üzerinde görünmez iplik değiştirme tekniğini arayanlar için bulduğum bu yabancı örnekte nasıl yapılacağı resimli olarak anlatılmış.

Tığ üzerinde iplik değiştirme tekniği olarak daha önce diğer sitemiz olan makalepark.com üzerinde anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Türkçe anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da tığ üzerinde görünmez ip değiştirme çalışmasını adım adım anlatılmış. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-uzerinde-gorunmez-iplik-degistirme

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ ÜZERİNDE GÖRÜNMEZ İPLİK DEĞİŞTİRME için yorumda bulun

    TIĞ ÜZERİNDE GÖRÜNMEZ İPLİK DEĞİŞTİRME için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ ÜZERİNDE GÖRÜNMEZ İPLİK DEĞİŞTİRME için ilk yorumu yapabilirsin.