TIĞ İŞİ YAPRAKLI ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ ŞABLONLU

Tığ işi yapraklı çiçek motif örneği şablonlu olarak arayanlar için bulduğum çalışmayı sunuyorum. Buna benzer tığ işi çalışmalarını yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Benzerlerini daha önce diğer sitemiz makalepark üzerinde paylaştığımı hatırlıyorum. Bu sitemiz henüz yeni olduğu için sanırım fazla tığ işi çalışma paylaşmadım.

Ama bundan sonra hem anlatımlı resimleri olan hem de anlatımlı videolu çalışmaları bolca sitemizde paylaşacağım. Paylaştığım benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onlara da göz atmanızı tavsiye edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi yapraklı çiçek örgü örneğinin tarifli resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-yaprakli-cicek-motif-ornegi-sablonlu

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ YAPRAKLI ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ ŞABLONLU için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ YAPRAKLI ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ ŞABLONLU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ YAPRAKLI ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ ŞABLONLU için ilk yorumu yapabilirsin.