TIĞ İŞİ CİVCİVLİ ORGANİZER MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi çok amaçlı civciv modelli organizer yapımı

Bugün sizlere tığ ile yapılmış olan farklı bir örgü işi göstermek istedim. Çok amaçlı olarak kullanılabilecek olan tığ işi civcivli organizer modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bu organizerin yapımını detaylı anlatım olarak sizlere sunacağım.

Örgü modelleri gösterirken sizlere farklı alanlarda kullanabileceğiniz el işleri de göstermeye çalışıyorum. Bugün sizlere çok amaçlı kullanabileceğiniz mutfaklarda, banyolarda ve çocukların odalarında kullanabilecek tığ işi organizer modeli yapımı göstermek istedim.

Tığ işi ile yapılmış olan bu organizerde civciv şeklinde bir görüntü edilmiş. Bu organizer tam çocukların odasına göre diyebiliriz. Bunun dışında bu organizeri banyolara koyarak çocukların kendi diş fırçalarını koymalarını sağlayabilirsiniz.

Organizerler ufak eşyaları toplamak ve bir düzen oluşturmak için oldukça kullanışlı. Sizler hazır almak yerine buradaki modeli takip ederek kendi organizerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Video içerisinde modelin detaylı yapım aşaması verilmiş. Tığ ile el işi yapmayı bilmeyenler dahi bu videoyu takip ederek bu modeli yapabilir.

Tığ işi civcivli organizer modeli yapımında basit tığ işi teknikleri kullanılıyor. Sık iğne ve trabzanlar yapılarak model ilerliyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay sayılar olacak. Buradaki gibi civciv görünümün oluşması için videoda verilen sayılara çok dikkat etmek gerekir. Zaten video içerisinde eksiltmeler ve arttırmalar detaylı bir şekilde açıklanmış.

Tığ işi civcivli organizer yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCb-Ml8RCQSUfTzwehw3jGIQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ CİVCİVLİ ORGANİZER MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ CİVCİVLİ ORGANİZER MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ CİVCİVLİ ORGANİZER MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.