TIĞ İŞİ KİRPİKLİ KIZ ÇOCUK BERESİ YAPIMI

Kirpikli kız çocuk beresi yapımı

Kız çocukları için yapılmış çok şık bir bere modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Tığ işi ile yapılan kirpikli bere modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir model. Bu berenin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Tığ işi ile ve şiş örgüsü ile yapılmış olan farklı bere modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün tığ işinden yapılan ve oldukça fazla beğenilen bir modeli sizlere göstereceğim. Bu bere modeli burada iki renk örgü ipi ile yapılmış. Tabi dilerseniz siz tek renk örgü ipi ile de yapabilirsiniz.

Kirpikli kız çocuk bere modeli yapımı için beyaz ve mor renkte örgü ipleri kullanılmış. Bere modeli yapımına lastik kısmından başlanmış. Öncelikle berenin yapımı için kafa ölçüsüne göre zincir çekilmiş. Daha sonra üzerine tırabzanlar yapılmış.

Lastik örgüsü yapımı için burada tırabzanlar yapılırken dikkat edilmesi gereken bir detay var. Bunu videodaki anlatımdan öğrenerek yapabilirsiniz. Bere için lastik kısmı yapıldıktan sonra ise üzerindeki kirpiklerin yapımına geçiliyor. Burada biraz farklı bir tasarım yapılmış. Bunun nasıl yapıldığı da video içeresinde açıklanmış.

Bere modelleri için bugün kız çocuklara yapılmış bir örnek gösterdim. Daha farklı modeller için veya erkeklere göre yapılmış bere modelleri için daha önce gösterdiğim örneklere göz atabilirsiniz.

Kirpikli bere modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCRUT_hyOvZdkQPMmfWhFWAw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ KİRPİKLİ KIZ ÇOCUK BERESİ YAPIMI için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ KİRPİKLİ KIZ ÇOCUK BERESİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ KİRPİKLİ KIZ ÇOCUK BERESİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.