TIĞ İŞİ HAŞHAŞ VE YAPRAK MOTİF ÖRNEĞİ ANLATIMI

Tığ işi haşhaş ve yaprak motif örneği anlatımını buldum. İşinize yarayacağını düşünüyorum. Bu tür tığ işi motif örnekleri arayanların işine yarayacağını düşünüyorum. Yapımı detaylı bir şekilde kare kare tarif edilmiş.

Anlatımlı çalışma sayesinde nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Tığ işi haşhaş motif örneği anlatımlı bir şekilde oldukça fazla detaylı anlatılmış. Bence işinize yarayabilir.

Tığ işi yapmadığım için benim pek ilgimi çekmese de, bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarının çok işine yarayacağını düşünüyorum. Anlatımlı çalışmanın video anlatımını bulamadım.

Ona da bulduğumda hemen bu yazıma iliştireceğim. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi haşhaş ve yaprak motif örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-hashas-ve-yapraklari-anlatim

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ HAŞHAŞ VE YAPRAK MOTİF ÖRNEĞİ ANLATIMI için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ HAŞHAŞ VE YAPRAK MOTİF ÖRNEĞİ ANLATIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ HAŞHAŞ VE YAPRAK MOTİF ÖRNEĞİ ANLATIMI için ilk yorumu yapabilirsin.