TIĞ İŞİ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yeni bir tığ işi bebek patik modeli yapımı

Bebekler için farklı tığ işi bebek patik modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün yine çok şık ve yapımı oldukça basit olan bir patik modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bebekleri için hazırlık yapan anneler bu patik modeline göz atmalılar.

Tığ işi patik modeli yapılırken öncelikle taban kısmı yapılmış. Bunun için 21 zincir çekilerek başlanmış. Bu taban sayısı 6-8 aylık bebeklerin ayağına uygun olacaktır. Dilerseniz daha çok zincir çekip daha büyük bir taban yapabilirsiniz.

Patiğin taban kısmının nasıl yapıldığı video içerisinde açıklanmış. Burayı takip ederek tığ işi patik tabanı yapımını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Patiğin taban kısmı yapıldıktan sonra üst kısmın yapımına geçilmiş. Burada öncelikle patiğin ön kısmı yapılmış.

Tığ işi bebek patik modeli için asıl önemli olan detay bu ön kısım diyebilirim. Burada yine trabzanlar yapılmış ama farklı bir şekilde yapılmış. Bu sayede değişik bir görünüm elde edilmiş. Patiğin ön kısmı tek başına başlayıp ilerliyor.

Patik modeli için ön kısım tamamlandıktan sonra yan kısımların yapımına geçilmiş. Yine burada da trabzanlar yapılıyor ve patik tamamlanıyor. Patiğin en sonunda ise süslemek amacı ile alt taban kısımda beyaz ip ile bir sıra yapılmış. Ayrıca bağcıklar da beyaz seçilerek güzel bir uyum yakalanmış.

Tığ işi bebek patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.