TIĞ İŞİ 3 BOYUTLU BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

3 boyutlu tığ işi bebek battaniyesi modeli yapımı

Bugün sizlere çeyizlik bir el işi değilde bebekler için yapılabilecek harika bir battaniye modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tığ işi üç boyutlu bebek battaniyesi modeli sizlerinde hoşuna gidecek olan bir model.

Bebekleri için hazırlık yapanlara daha önce farklı battaniye modelleri göstermiştim. Battaniye modelinin yanı sıra örgü bebek kıyafetleri, patik, atkı, puset yapımı gibi farklı örgü modelleri göstermiştim. Bebek örgüleri kategorisini incelerseniz değişik el işlerini bulabilir ve bebeğiniz için hazırlayabilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniye modeli 3 boyutlu bir şekilde yapılmış. Daha öncede sizlere üç boyutlu battaniye modelleri göstermiştim. Son zamanlarda örgülerde kullanılan üç boyutlu görünüm sadece battaniyelerde değil örgü kıyafetlerinin yapımında da sıklıkla tercih ediliyor. 3 boyutlu örgü modelleri şık ve farklı duruyor.

Burada yapılan bu battaniye modeli hem erkek bebeklere hem de kız bebeklere uygun bir model. Seçtiğiniz ipler ile harika bir battaniye modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Modeli tek renk yapabileceğiniz gibi iki renk veya daha fazla ipte kullanabilirsiniz.

3 boyutlu bebek battaniye modeli yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Ayrıca bu model ile kırlent, çanta, kazak, yelek gibi modellerde yapabilirsiniz. Seçtiğiniz örgü ipinin özelliğine göre de model farklılık gösterecektir.

Tığ işi üç boyutlu bebek battaniyesi yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu