TEL KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK

Tel kalp kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Telle kalpli kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinize yapıp gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Hatta daha değişik şekillerde de yapıp kullanabilirsiniz. Benzerlerini daha küçük boyutta yapıp ev içi süs veya dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere bu tür el becerisi isteyen çalışmalar yapıp onlara hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tel-kalp-kapi-susu-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TEL KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK için yorumda bulun

    TEL KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TEL KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.