TAKIM KARE TOP LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kare top lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yine bugün çok şık bir takım lif modelinin yapımını göstereceğim. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu takım kare top lif modeli sizlerinde hoşuna gidecektir.

Bugün çok renkli bir lif modelini sizlere göstermek istedim. Elinizde kalan renkli lif iplerini bu lif modelini yaparak değerlendirebilirsiniz. Bu lif modeli takım halinde yapılmış Bugün sizlere kare olan lif modelini göstereceğim. İlerleyen günlerde ise bu lif modelini yuvarlak olanını göstereceğim.

Kare top lif modeli yapımı için öncelikle altıgen şeklinde olan küçük motifler yapılmış. Burada kare bir lif modeli yapılacağı için kenar kısımlarda da yarım altıgenler yapılmış. Kare bir lif modeli için 8 tane altıgen şeklinde model yapılmış. Aradaki iki kısım için ise iki tane yarım motif yapılmış.

Lif modelinin yapımındaki renkli kısımların yapımı oldukça basit. Zaten video içerisinde modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar açıklanmış. Öncelikle renkli motiflerin yapımına başlanmış ve detaylı bir anlatım yapılmış. Daha sonra ise yapılan bu motiflerin birleştirmelerinin nasıl yapıldığı ve kenar kısımlarının nasıl yapılacağı gösterilerek lif modelinin yapımı tamamlanmış.

Çeyizlik lif modelleri içerisine eklenebilecek güzellikte olan bu lif modelini isterseniz tek bir tane yapın isterseniz de takım halinde yaparak çeyizleriniz içerisine ekleyin.

Takım kare top lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu