SÜRPRİZ KAT KAT ÖRÜMCEK LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Örümcekli kat kat lif modeli yapımı

Yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere kat kat örümcek lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu lif modelinin yapım aşamasını detaylı anlatım olarak sizlere göstermek istiyorum.

Yapımı oldukça basit olan bir lif modelini bugün sizlerle paylaşmak istiyorum. Lif modellerini yapmayı yeni öğrenenler bu lif modelini yapmaya başlayabilir. Video içerisinde lifin detaylı yapım aşaması verilmiş. Bu sayede zorlanmadan lif modelinin yapımına başlanabilir.

Çeyizlik lif modeli yapımına orta kısımdan başlanmış orta kısım için öncelikle kat kat çiçekler yapılmış. Burada kat kat çiçeklerin yapımında trabzanlar kullanılmış. Lif modelinin orta kısmındaki kat katlı çiçeklerin yapımı için videoda verilen anlatıma dikkat etmek lazım. Burada katlı bir görüntünün oluşması için nerelere dilimlerin yapılması gerektiğine dikkat etmek lazım.

Örümcekli kat kat lif modeli için orta kısım yapıldıktan sonra ise örümcek modellerinin yapımına geçilmiş. Burada yine kat katlı örümcek modeli yapılmış. Yine buranın yapım aşaması da video içerisinde açıklanmış. Bu sayede kolaylıkla bu lif modelini yapabilirsiniz.

Yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Lif modelleri kategorisinden daha önce sizlere göstermiş olduğum diğer lif modellerini de inceleyebilirsiniz. Çeyiz hazırlıkları yapanlar çeyizlik lif modeli arıyorlarsa daha önce de detaylı yapım aşamalarını verdiğim lif modellerini inceleyerek buradan farklı lif modellerini görebilir ve çeyizleri içerisine ekleyebilirler.

Sürpriz örümcekli kat katlı lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu