STRADİVARİUS MARKA ÖRGÜ TOTE ÇANTA MODELİ YAPIMI

Kağıt iple motifli örgü çanta modeli yapımı

Bayanların en sevdiği ve her zaman ihtiyaç duyduğu aksesuarlardan birisi çantalardır. Günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan çantaları hazır alabileceğiniz gibi evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bugün sizlere çok ünlü bir marka olan Stradivarius’un örgü tote çanta modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu çanta modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çantalar hem vazgeçilmez aksesuarlarımız hem de en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden birisi. Dolaplarımızdan farklı markaların çeşit çeşit çanta modelleri yer almakta. Bazen çantalara oldukça yüksek miktarlarda paralar veriyor olabiliriz. Ama aslında oldukça az maliyet ile çantaların örgü işlerinden evde kendimizde yapabiliriz. Son yıllarda daha doğal ürünler üretmek isteyen markalar örgü işlerinden yapılmış olan çanta ve diğer aksesuarları kullanmayı tercih ediyor. Tabi bu ürünler marka ürünler olduğu için oldukça pahalılar. Ama siz sevdiğiniz örgü işinden yapılmış olan çantaları evinizde daha düşük maliyetler ile yapabilirsiniz.

Kağıt iple çanta modeli ünlü marka Stradivarius markasından esinlenerek yapılmış olan bir tasarım. Bu modeli beğendiyseniz markaya yüksek miktarlar ödemenize gerek yok. Burada size vereceğim örnek videolu anlatımı takip ederek bu çanta modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çanta modeli motifler yapılarak bu motiflerin birleştirilmesi ile yapılmış olan bir tasarım. Çanta modeli için burada orta boy günlük kullanım için bir çanta modeli yapılmış. Dilerseniz daha büyük veya daha küçük bir çanta modeli yapabilirsiniz.

Çantanın yapımı için kağıt ip kullanılmış. Bu ip tek kat halinde yapılmış ve ipe yumuşatma yapılmamış. Tığ olarak ise 3 mm’lik tığ kullanılmış.

Örgü tote çanta modeli yapımı için 18 tane kare motif yapılmış. Hazırlana motifler daha sonra birleştirilmiş ve çantanın kulp kısımları da yapılarak model tamamlanmış. Tığ işinden basit teknikler ile yapılan bu çanta modelini videodaki anlatımı takip ederek kısa sürede yapabilirsiniz.

Kağıt iple örgü çanta modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPOwpJazF_C_OD8TwciYjcA

 

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu