ŞİŞ ÖRGÜSÜ YAPRAKLI BAYAN PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizlik yapraklı bayan patik modeli yapımı

Bugün yine çok şık ve gösterişli olan çeyizlik bir patik modeli yapımı göstermek istedim. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim yapraklı bayan patik modeli çeyizler içerisinde çok şık duracaktır.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yeni bir şiş örgüsü patik modeli yapımı daha göstermek istedim. Daha önce de sizlerle farklı patik modelleri paylaşmıştım. Bu modellere de göz atabilirsiniz.

Yapraklı bayan patik modeli yapımı için 51 tane ilmek alınarak başlanmış. Burada örnek anlatımda gösterilen patik modellerindeki ipler farklı kalınlıkta. Bu nedenle aynı sayıl ile başlanmış olan patik modellerinin büyüklükleri değişmiş. Sizde seçtiğiniz ipin kalınlığına göre ve ayak numaranıza göre ilmekleri almalısınız.

Patik modelinin yapımı ile ilgili tüm detaylar videodaki anlatım içerisinde verilmiş. Şiş ile örgü örmeyi bilenler verilen detaylara dikkat ederek kısa sürede bu patik modelini yapabilir. Şiş ile örgü örmeye yeni başlayanlar için yaprak kısmının yapımı biraz zor gelebilir. Bu nedenle de videoda verilen anlatıma daha dikkatli bakmak gerekir.

Çeyizlik bayan patik modeli yapımı ile ilgili detaylar verilirken özellikle sayılar açıklanmış. Buradaki gibi güzel bir patik modeli yapmak için bu sayılara ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor. Çeyiz hazırlıkları yapanlar kısa sürede farklı patik modelleri yapmak isterlerse sitemizi ziyaret edebilir. Ayrıca birçok el işi ile ilgili farklı örneklerde bulabilirsiniz.

Yapraklı bayan patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPJ5Y7or7feW7u2eXAvZTQA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ ÖRGÜSÜ YAPRAKLI BAYAN PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ŞİŞ ÖRGÜSÜ YAPRAKLI BAYAN PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ ÖRGÜSÜ YAPRAKLI BAYAN PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.