ŞİŞ ÖRGÜSÜ YAPRAKLI BAYAN KAZAK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yaprak modelli şiş örgüsü bayan kazak yapımı

Bugün bayanlar için harika bir kışlık kazak modelinin yapımını göstermek istiyorum. Şiş örgüsü yapraklı bayan kazak modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunacağım. Burayı takip ederek bu kazağın yapımını öğrenebilir ve önümüzdeki günlerde kullanmak için yapabilirsiniz.

Bayanlar için yeni örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Yaz aylarında, daha çok yazın kullanılabilecek bayan örgülerini göstermiştim. Bugün ise kış aylarına kullanılabilecek çok şık ve gösterişli modaya da uygun harika bir kazak modeli yapımı göstermek istedim.

Şiş örgüsü kazak modeli yapımında kazağın yaka ve omuz kısımlarında yaprak modeli kullanılmış. Burası gerçekten çok şık olmuş. Yaka ve omuz kısmı için gösterişli yapraklar yapılınca beden ve kol kısımda düz bir örgü yapılmış. Bu şekilde kazağın görünümü çok şık olmuş.

Kazak yapımı için Himalaya Soft serisinden 9 yumak kadar ip kullanılmış. Şiş olarak ise 7 numara kullanılmış. Bunun dışında kazak ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış.

Yapraklı bayan kazak modeli için burada 80 ilmek alınarak başlanmış. Burada yapılan kazak modeli bol ve salaş bir şekilde duruyor. Bu nedenle biraz fazla ip kullanılmış. Siz kazağı yapmak istiyorsanız buradaki detaylara dikkat ederek. İstediğiniz büyüklükte bir kazak yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü yapraklı bayan kazak modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCqBAAaCO1Ra1kv5B9xlcugg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu