ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BEBEK BERESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bebekler için şık ve gösterişli bere yapımı

Bebekleri için kışlık hazırlık yapan annelere bugün çok şık bir bere modeli yapımı göstermek istiyorum. Şiş örgüsü bebek bere modeli yapımı için aşağıda sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunacağım. Burayı takip ederek sorun yaşamadan kısa sürede bu harika bere modelini yapabilirsiniz.

Bebekler için yeni ve kullanışlı örgü işlerini göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çok güzel bir bere modeli yapımı göstermek istedim. Kış aylarında bebeklerinizi sıcak tutmak istiyorsanız atkı, bere, eldiven gibi aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Daha öncede sizlere farklı bere modelleri göstermiştim. Bunları da inceleyerek değişik bere modellerini bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Bugün sizlere göstereceğim kulaklı bebek beresi hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için yapılabilir. Burada orta kalınlıkta beyaz bir ip ile yapılan bu bere modelinin birde kırmızı ip ile yapılmış olan modeli bulunmakta. Şiş örgüsü ile yapılan bu berenin yan kısımlarına baklava dilimi şeklinde bir desen eklenmiş bu şekilde şık bir görünüm oluşturulmuş.

Berenin ön kısmı için yapılan katlamalı modelde bereye ayrı bir hava katmış. Bu bere modeli bebekler için yapılmış olsa da aslında daha büyük çocuklar için hatta gençler için yapılabilir. Erkek bebekleri ve erkek çocuklarında bu bere modeli çok şık olacaktır.

Şiş örgüsü bebek beresi yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BEBEK BERESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BEBEK BERESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BEBEK BERESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.