SEVİMLİ KÖPEK YASTIK YAPMAK

Sevimli köpek yastık yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli şablonu sizde kullanabilirsiniz. Aynısını yapabilir ve evinizde güzel bir yastığa sahip olmuş olursunuz.

Bu tür değişik yastık modelleri çok paraya satılıyor. Hatta gezme amaçlı gittiğiniz yerlerde veya alışveriş merkezlerinde bu tür güzel oyuncak yastıkların pahalı olduğunu görebilirsiniz.

Peki bunları evde de yapamaz mıyız? tabi ki yanıt evet. Yapabiliriz. Kısa sürede yapabilir ve çocuklarımızı da mutlu edebiliriz.

Yapımı gayet basit olan çalışmanın altta taslağı ve şablonu yer alıyor. Bitmiş hali de olan çalışmayı kısa sürede sizde kumaştan yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

sevimli-kopek-yastik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SEVİMLİ KÖPEK YASTIK YAPMAK için yorumda bulun

    SEVİMLİ KÖPEK YASTIK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SEVİMLİ KÖPEK YASTIK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.