SEVGİ YOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Sevgi yolu örgü modeli nasıl yapılır?

Kış için hazırlık yapan bayanlar değişik örgü modellerini aramaya başladı. Bugün sizlere birçok farklı örgü işinde kullanabileceğiniz sevgi yolu örgü modeli yapımını detaylı yapım aşaması olarak sunmak istiyorum.

Örgü işlerinde bayanlar her zaman yeni ve farklı modelleri bularak denemek ister. Bu nedenle çevresinden değişik örgü modelleri araştırır. Bende bunu bilerek sizlere sık sık yeni örgü modelleri göstermeye devam ediyorum.

Bugün göstermek istediğim sevgi yolu örgü modeli hem çocuklar için yapılacak örgü işlerinde hem de bayanlar için yapılabilecek örgü işlerinde kullanılabilecek bir model. Hatta erkekler için yapılabilecek olan süveter veya ceket gibi örgülerin süslemelerinde de kullanılabilecek bir model.

Sevgi yolu örgü modeli şiş örgüsü ile yapılan çok şık bir model. Burada örnek anlatım için 20 ilmek atılarak başlanmış ve 3 tane model oluşturulmuş. Burada oluşan model S şeklinde bir görünüm alıyor. Siz yapmak istediğiniz örgü işine ve büyüklüğüne göre ilmek sayısını ayarlayabilirsiniz.

Sevgi yolu örgü modeli yapmak isteyenler aşağıda detaylı yapım aşaması verilen videoyu takip edebilirler. Bu video içerisinde modelin kurulumunun nasıl yapıldığı nasıl örülmesi gerektiği detaylı bir şekilde anlatılmış. Şiş örgüsünü yeni başlayanlar dahi videodaki anlatıma dikkat ederlerse modelin kurulumunu kolaylıkla yapabilirler.

Sevgi yolu örgü modeli detaylı yapım aşaması için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu