SARMAŞIK GÜLLÜ BEŞ ŞİŞ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI

Beş şiş ile harika bir çeyizlik  patik modeli yapımı

Beş şiş ile yapılmış patik modelleri biraz emek isteyen tasarımlar. Ama çeyizleriniz içerisine çok şık, görenlerin dikkatini çekecek olan bir patik modeli eklemek istiyorsanız mutlaka göstereceğim bu örneğe göz atmalısınız. Sarmaşık güllü beş şiş patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

İki şiş ile yapılmış patik modellerini sizlere sık sık gösteriyorum. Beş şiş ile yapılan patik modelleri biraz zor olduğu için herkes tarafından yapılamıyor. Ama videolu anlatımlar ile gösterdiğim bu patik modellerini yapabilirsiniz. Aşağıda verdiğim videolu anlatımı takip ettiğiniz sürece bu güzel patik modelini yapabilirsiniz. Özellikle çeyizlik hazırlığı yapanlar mutlaka bu modele göz atmalılar.

Beş şiş bayan patik modeli yapımı için burada krem rengi patiklik ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numara 5 şiş kullanılmış. Beş şiş patik modelinde kısa şişler kullanılıyor.

Burada yapılan patik modeli 37 38 numara ayak için oldukça uygun. Videodaki anlatımı takip ederseniz daha büyük bir patik modeli de yapabilirsiniz. Burun ucundan başlayan patik modelinin ön kısmında bir desen oluşturulmuş. Yan kısım ve taban kısım ise düz bir şekilde örülmüş. Patik modelinin burun kısmı tamamlanınca ise yan kısımlara iğne yardımı ile sarmaşık şeklinde dallar ve güller yapılmış. Bu şekilde patik modeli çok şık olmuş.

Sarmaşık güllü beş şiş patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCaqRjuVXcjs_Zq1bY_A2sxA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SARMAŞIK GÜLLÜ BEŞ ŞİŞ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    SARMAŞIK GÜLLÜ BEŞ ŞİŞ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SARMAŞIK GÜLLÜ BEŞ ŞİŞ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.