SARI ÇİÇEK BAHÇESİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çiçek bahçesi lif modeli yapımı

Bugün sizlere yine çok şık ve gösterişli bir lif modeli göstermek istiyorum. Özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar çeyizleri içerisine gösterişli bir lif modeli eklemek isteyenler bugün göstereceğim çiçek bahçesi lif modeli yapımına mutlaka göz atmalılar.

Çok renkli şık ve gösterişli bir lif modelini daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben bu lif modelini çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Yapımı oldukça basit olan bu lif modeli kare bir şekilde yapılmış. Sarı çiçek bahçesi lif modeli yapılırken öncelikle beyaz lif ipi kullanılmış. Burada beyaz lif ipi ile yıldız modeli yapılmış. İki sıra beyaz ip ile örüldükten sonra yeşil ip ile lif modelinin yapımına geçilmiş. Lif yapımını öğrenmek isteyenler aşağıdaki videoyu takip edebilir. Beyaz lif ipi ile iki sıra yapıldıktan sonra yeşil lif ipi ile çakma sık iğne yapılmış. Bu yeşil ip yaprak şeklinde durmuş. Bunun üzerine ise sarı lif ipi ile çiçekler yapılmış. Bu şekilde lif modelinin bir sırası tamamlanmış oluyor.

Lif modelinin detaylı yapım aşaması video içerisinde verildiği için burayı takip ederek modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Burada modelin yapımı sayıları ile birlikte detaylı bir şekilde anlatılmış. Her sırada neler yapılması gerektiği anlatılıyor. Çeyiz hazırlıkları yapanlar buradaki anlatıma dikkat ederse harika bir lif modeli yapabilirler.

Sari çiçek bahçesi lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SARI ÇİÇEK BAHÇESİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    SARI ÇİÇEK BAHÇESİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SARI ÇİÇEK BAHÇESİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.