SARI ÇİÇEĞİM TUNUS İŞİ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI

Bayanlar için çiçekli tunus işi patik modeli yapımı

Bugün sizlere tunus işi ile yapılmış şık ve gösterişli bir patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim sarı çiçeğim tunus işi patik modeli sizlerinde hoşuna gidecek şık bir model.

Patik modelleri için sizlere yeni örnekleri göstermeye devam ediyorum. Önümüzdeki kış için farklı patik modelleri yapmak istiyorsanız gösterdiğim modellere göz atabilirsiniz. Ayrıca çeyizleriniz için tığ işi, tunus işi veya şiş örgüsü patik modelleri arıyorsanız bugün göstereceğim ve daha önce gösterdiğim modellere göz atabilirsiniz.

Tunus işi patik modeli için burada krem rengi bir ip kullanılmış. Krem rengi ip ile patiğin tamamı yapılırken aralardaki çiçek desenleri için sarı ip kullanılmış. Yine çiçeğin yaprakları için birde yeşil ip kullanılmış. Burada sarı ip ile yapılmış olsa da siz dilediğiniz renkler ile bu şık patik modelini yapabilirsiniz.

Tunus işi ile yapılan bu patik modeli 36-37 numara ayaklar için oldukça uygun. Tunus işi ile yapılan örgüler açılma yapmadığı için daha büyük bir patik modeli yapmak istiyorsanız videoda verilen detaylara dikkat ederek dilediğiniz büyüklükte patik modeli yapabilirsiniz.

Tunus işi bayan patik modeli yapımı için videoda en başından en sonuna kadar detaylı bir anlatım yapılmış. Tunus işine yeni başlayanlar çiçek modellerinin yapımında zorlanabilir. Ama videoda verilen detaylar dikkat edilirse bu patik modeli kısa sürede yapılabilir.

Sarı çiçeğim tunus işi patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCbtdKI8kPwCDoYKjtTg_kTw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu