SAMAN İPİNDEN BONCUKLU KOLYE YAPMAK

Saman ipinden boncuklu kolye yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımı hemen altta yer alan çalışmayı zorlanmadan yapabileceksiniz.

Hem kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz de hediye olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da bakmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli takı çalışmasının öğretici anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

saman-ipinden-boncuklu-kolye-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SAMAN İPİNDEN BONCUKLU KOLYE YAPMAK için yorumda bulun

    SAMAN İPİNDEN BONCUKLU KOLYE YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SAMAN İPİNDEN BONCUKLU KOLYE YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.