PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK

Plastik kutudan kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan plastik değerlendirme çalışmaları ile sizde evinizde boşta duran eşyaları değerlendirebilirsiniz.

Çocuklarınıza çok güzel eğlenceli kalemlikler yapabilirsiniz. Odalarında çalışma masasına asabilir veya oyuncak şeklinde yaparak onları eğlendirebilirsiniz.

Kalemlik veya değişik amaçlarla da yapabilirsiniz. Sitemizde plastikten oyuncak yapmak veya plastik kutu değerlendirme ile ilgili birçok çalışma yer alıyor. Onlara da mutlaka göz atın. Kolay gelsin.

source : pinterest

plastik-kutudan-kalemlik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK için yorumda bulun

    PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PLASTİK KUTUDAN KALEMLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.