PARKE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile parke örgü modeli yapımı

Şiş örgüsü ile yapabileceğiniz yeni örgü modelleri arıyorsanız bugün size göstereceğim parke örgü modeli yapımına mutlaka göz atmalısınız. Kış için örgü hazırlıkları yaparken yeni modelleri değerlendirmek isterseniz sizlere gösterdiğim videolu anlatımlara mutlaka göz atmalısınız. Örgü modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Şiş örgüsü ve tığ işi ile yapılmış olan yeni modelleri sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün size şiş örgüsü ile yapılmış ve birçok farklı alanda kullanabileceğiniz bir modelin yapım aşamasını göstermek istiyorum. Şiş örgüsüne yeni başlayan ve farklı modelleri öğrenmek isteyenler videodaki anlatımı takip ederek model yapımına dair her türlü detayı öğrenebilir.

Şiş örgüsü parke örgü modeli ile hırka, ceket, kazak yapılabilir. Erkekler için kazak, ceket ve süveterler yapabilirsiniz. Ayrıca bu model ile çok güzel battaniyede olabilir. Kışın koltuk üzerinde dekorasyon amaçlı kullanmak için veya diz örtüsü olarak kullanmak için küçük örgü parçalar yapabilirsiniz.

Örgü modeli 7 ilmek üzerine kuruluyor. Yapmak istediğiniz örgü işine göre ilmek sayınızı 7’nin katlarında ve kenar ilmeklerini alarak yapabilirsiniz. Modelin tamamı horoşa örgüden oluşuyor. Burada video içerisindeki detaylı yapım aşamasını takip ederek sorun yaşamadan modelin yapımın öğrenebilirsiniz. Daha farklı örgü modellerini görmek için ise daha önce sizlere gösterdiğim modellere göz atabilirsiniz.

Parke örgü modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCHCtnPos4sx_CsviNDHzssg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PARKE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    PARKE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PARKE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.