OYUNCAK BEBEK YAPMAK ŞABLONLU

oyuncak-kiz-bebek-yapmak-sablonlu

Oyuncak bebek yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmalarının şablonlarını paylaşmaya devam ediyorum.

Sitemizin ilk gününde ilk paylaşımı güzel bir oyuncak kız bebek şablonu olarak karşınıza çıkıyoruz. Evde oyuncak bebek yapmak için daha birçok şablonu sitemizde ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim.

Paylaştığım çalışma sayesinde oyuncak kız çocuk yapmak için kumaş veya keçe kullanabilirsiniz. İç malzemesi için pamuk veya yün kullanın.

Şablonu kağıttan çıkarttıktan sonra kullanacağınız kumaş üzerinde taslağını çıkarttıktan sonra dikiş işlemi sonrası oyuncak kız çocuk çalışmasını tamamlamış olacaksınız.

Büyüklüğünü küçüklüğünü iyi ayarlarsanız, yastık veya oyuncak yada süs olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak kız bebek yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OYUNCAK BEBEK YAPMAK ŞABLONLU için yorumda bulun

    OYUNCAK BEBEK YAPMAK ŞABLONLU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OYUNCAK BEBEK YAPMAK ŞABLONLU için ilk yorumu yapabilirsin.