ÖRÜMCEKLİ KOLAY LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kolay ama şık bir örümcekli lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün kolay ama şık bir lif modelinin yapımını sizlere göstermek istiyorum. Örümcekli kolay lif modeli yapımı için sizlere aşağıda detayı yapım aşamasını gösteren bir video vereceğin. Burayı takip ederek bu lif modelin yapabilirsiniz.

Yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ederken özellikle ilk defa lif modelleri yapacaklar için kolay olan modelleri de göstermeye çalışıyorum. Bugün göstermek istediğim lif modeli ise yeni başlayanlar için oldukça ideal bir model. Lif modelinin yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklandığı için burayı takip ederek sorun yaşamadan lif modelinin yapımını öğrenebilirler.

Örümcekli lif modeli yapımına orta kısımdan başlanıyor. Burada öncelikle fıstıklar yapılarak yuvarlak bir model yapılıyor. Her sırada yapılan arttırmalar ile yuvarlak büyük bir model oluşturulmuş. Daha sonra fıstıklar ile altı tane dilim yapılmış. Yapılan bu dilimlerin arasına ise örümcek modeli yapılmış. Bu şekilde yuvarlak büyük bir lif modeli yapılmış.

Lif modeli çok ama çok basit. Zaten fıstık modeli bütün lif modellerinde kullanılan bir model. Bu lif modelinin yapımı ile basit teknikleri öğrenip daha sonra farklı lif modeli yapabilirsiniz. Sitede yer alan lif modelleri kategorisini inceleyerek buradan yeni ve farklı lif modellerinin de yapımını öğrenebilirsiniz. Bu modellerde de videolu anlatımlar yer almakta.

Örümcekli kolay lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRÜMCEKLİ KOLAY LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ÖRÜMCEKLİ KOLAY LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRÜMCEKLİ KOLAY LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.