ÖRGÜDEN FİYONK MODELLERİ

Fiyonk modelini hemen hemen her türlü örgüde uygulayabilirsiniz. Gerek görünümü gerekse kullanım açısından insanları mutlu eden bir modeldir. Örgü atkı yapacağınız zaman fiyonk modelinde yapıp kullanabilirsiniz. Bu yazımda sizlere fiyonk modelleri olarak örnekler paylaşmak istedim.

orgu-fiyonk-atki

Fiyonk modellerinden yapılmış atkı, şapka, bere, hırka veya yelek gibi birçok örneği altta toparlamaya çalıştım. İnceleyerek sizde yapacağınız bir örgüde fiyonk kullanmayı düşünebilirsiniz. Fiyonk yapmak hem kolay hem de pratik olduğu için her türlü örgü veya işinizde kullanabilirsiniz.

Kurdele örgü modelinde uygulayabilir ve kıyafetleri yada örgü kazakları süsleyebileceğiniz en iyi şekildir de diyebilirim. Yapımına ilişkin çalışma henüz paylaşmadım. Ama fiyonk yapımıyla ilgili örgü örnekleri buldukça yine sizlere sunmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri modellerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜDEN FİYONK MODELLERİ için yorumda bulun

    ÖRGÜDEN FİYONK MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜDEN FİYONK MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.