ÖRGÜ KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK

Örgü kalp kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizin kapısı için yapmayı düşünebilirsiniz. Örgü kalpli kapı süsü yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer olan diğer örnekleri hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan birçok kapı süsü çalışmasını sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı örgü kapı süsü yapımı çalışmasında kalp şeklini telle de oluşturabilirsiniz.

Kendinize göre bu güzel çalışmayı değiştirebilir ve farklı şekillerde de kapı süsleri ortaya çıkarabilirsiniz. Kalpli kapı süsü yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

orgu-kalp-kapi-susu-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK için yorumda bulun

    ÖRGÜ KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ KALP KAPI SÜSÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.