ODA TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi şık ve gösterişli oda takımı dantel modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık bir oda takımı dantel modeli yapımı göstermek istiyorum. Modeli görür görmez ben çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Bu nedenle bu modelin yapımını sizlerle paylaşmak istedim ve detaylı yapım aşamasını gösteren bir de video sunacağım.

Sizlerle sık sık dantel modelleri paylaşmaya çalışıyorum. Değişik ve yeni modeller buldukça bunların detaylı yapım aşamalarını da sizlere sunmak istiyorum. Bugün göstermek istediğim dantel modeli ise çok şık bir oda takımı modeli olacak.

Çeyizlik dantel modeli yapımı için burada öncelikle küçük motifler yapılmış ve bu motifler birleştirilmiş. Her bir dantel modeli 4 tane küçük modelin birleşmesi ile oluşmuş. Aslında burada yapılan her bir model küçük değil. Orta büyüklükte bir dantel modeli. Dantelin detaylı yapım aşaması video içerisinde verilmiş. Burayı takip edince modelin yapımını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Dantel modeli yapımında basit tığ işi teknikleri kullanılsa da dikkat edilmesi gereken ayrıntılar var. Bu nedenle video içerisinde verilen anlatıma dikkat edilmesi gerek. Tığ ile el işleri yapmaya yeni başlayanlar videodaki anlatımları dikkatli takip etsinler.

Bu çeyizlik oda takımı dantel modeli dışında değişik dantel modellerini öğrenmek için daha önceki yazılarıma göz atabilirsiniz.

Oda takımı dantel modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu