NICKI MINAJ’IN HAYALLERİ GERÇEK OLDU!

Fendi, Nicki Minaj’ın hayallerini gerçekleştiriyor! Instagram sayfası üzerinden pembe tüylü bir kombin ile bir paylaşım yapan Minaj’ın kıyafeti Fendi’nin FF logosu ile kaplıydı. Birebir logo desenini pembe boya ile saçlarına uygulayan Minaj, baştan aşağı Fendi’ye büründü. “Tek diyeceğim şey, hayallerin gerçekten gerçek olduğu” diyen Minaj önümüzdeki günlerde bir Fendi x Nicki Minaj işbirliğinin olabileceği sinyallerini verdi. 

Ayrıntılar bilinmese de Fendi’nin Nicki Minaj ile bir kapsül koleksiyon üzerinde çalıştığı varsayım ediliyor. Fotoğrafın altına kalp ve ateş emojileri ile yorum yapan Silvia Venturini Fendi, işbirliği dedikodularını daha da çok arttırdı. 

Geçtiğimiz aylarda gençlere yönelik kapsül koleksiyonlar tasarlayan İtalyan marka, ‘Fendi Mania,’ ‘Fendi/Fila’ yahut ‘Roma Amor’ üzere koleksiyonları ile dikkat çekmişti. Bu projeler için grafitti ve toplumsal medya sanatkarları ile bir ortaya gelen ünlü marka, geçtiğimiz sene, birinci olarak Karl Lagerfeld tarafından 1965 yılında tasarlanan, FF logosunu yine su yüzüne çıkararak ilgi görmüştü. Fendi defilelerinde daima gördüğümüz Nicki Minaj’ı takipte kalın zira bu ikiliden heyecan verici dizaynlar doğabilir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu