MÜZİK KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK

Müzik kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlamlı çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Örgü bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan ziyade bu güzel çalışmayı kulaklık kablosu ile yapıyorsunuz.

Örgü şeklinde yaptıktan sonra kullanacağınız bu güzel takı çalışmasının nasıl yapıldığını veya neyden yapıldığını kimse anlamayacak.

Hatta bu güzel örgü bileklik modelini nereden aldığınızı dahi soracaklar. Bu tür güzel değerlendirme çalışmaları ile sizde harika bileklikler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

muzik-kulaklik-kablosundan-orgu-bileklik

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MÜZİK KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK için yorumda bulun

    MÜZİK KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MÜZİK KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK için ilk yorumu yapabilirsin.