MUZ DALLARI YELEK MODELİ YAPIMI

Muz dalları bayan yelek modeli yapımı

Bayanlar için harika bir yelek modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Muz dalları yelek modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını içeren bir video sunacağım. Burayı takip ederek kısa sürede bu modelin yapımını öğrenebilirsiniz.

Örgü yelek yapımı için farkı modelleri arayanlara her zaman yeni örnekler bulmaya çalışıyorum. Daha öncede sizlere yelek yapım aşamasını baştan sona gösteren videolar gösterdiğim gibi sadece model anlatımı olan videolarda gösterdim. Bugün göstereceğim örnekte yine aynı şekilde sadece model anlatımı yapılmış. Siz yapmak istediğiniz yelek ölçüsünde ilmeklerinizi alıp buna göre model yapımına başlayabilirsiniz.

 

Muz dalları bayan yelek modeli şiş örgüsü ile yapılan bir tasarım. Bu yelek modelinin yapımı için angora ipler kullanırsanız daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Yelek dışında bu model ile bence çok güzel bayan kazakları yapılabilir. Model çok şık olduğu için farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Bu model kaydırma tekniği ile yapılmış. Model 15 ilmek üzerine kuruluyor. Modelin kenar kısımlarında su yolu ajur modeli kullanılmış. Yine buranında yapım aşaması video içerisinde açıklanmış. Şiş örgüsü ile örgü işine yeni başlayanlar burada verilen videolu anlatımı takip ederek bu modelin detaylı yapım aşamasını kolaylıkla öğrenebilir.

Muz dalları bayan yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZvEDUxfxWr7VcyGh_mtzzg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu