MUM IŞIĞI ETOL ŞAL YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çok şık ve gösterişli etol şal modeli yapımı

Bugün sizlere çok ama çok şık olan gören herkesin dikkatini çekecek bir şal modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim mum ışığı etol şal modeli sizlerinde çok beğeneceği hayranlıkla bakacağınız bir model.

Sizlerle sık sık şal modelleri paylaşıyorum. Bugün ben sizlere çok beğendiğim bir etol şal modeli göstermek istedim. Yapım aşamasının her detayı büyük bir özen ile anlatılan bu modeli sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Bugün göstereceğim bu modeli özellikle çeyizlik şal modeli arayanlar mutlaka izlemeliler. Bu model gerçekten çeyizler içerisine eklenmesi gereken bir model. Etol şallar zaten çok şık oluyor. Mum ışığı olarak adlandırılan bu model de çok şık ve gösterişli bir model. Gelinlik üzerinde de çok güzel görünecektir. Şalın ince ip ile yapılıyor olması ve açık renk ip kullanılması daha da güzel görünmesini sağlıyor.

Mum ışığı etol şal modeli yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Öncelikle modelin nasıl yapıldığına dair şablon üzerinden açıklama yapılmış. Burada modelin nasıl örülmesi gerek, nelere dikkat edilmesi gerek onlar açıklanmış. Daha sonra ise modelin yapımı şiş örgüsü üzerinde açıklanmış.

Bu şal modeli çok şık ve gösterişli bir model ama yapımı biraz emek isteyen bir model. Bu nedenle ilk başlarda bu modeli yapmakta zorlanabilirsiniz. Ama tamamladıktan sonra ortaya harika bir el işi çıkacağı için emin olun çektiğiniz zahmete değecektir.

Mum ışığı etol şal modeli yapımı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7qGclLGcBfZIIgTJ9GWHpA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MUM IŞIĞI ETOL ŞAL YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    MUM IŞIĞI ETOL ŞAL YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MUM IŞIĞI ETOL ŞAL YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.