MOTİFLİ SECCADE MODELLERİ

Seccade almak üzere iseniz ve nasıl bir seccade modeli alacağınızı bilmiyorsanız? bu modeller size yardımcı olabilir. Genelde seccade örnekleri sade ve tek tip renklerden oluşur. Çünkü namaz kılarken dikkatimizi fazla dağıtmaması ve namaz esnasında seccadeyi incelemek fikri aklımıza gelmemesi gerekir.

İbadet halinde iman eden kişi dikkatini o an ki namazına vermeli, bunu da en iyi sade ve kafa karıştırmayan seccade modelleri ile yapabilir. Günümüzde seccadeler artık daha şık ve işlemeli olarak yapılmaktadır. Özellikle de hediye verilmek istenen önemli kişilere altın işlemeli seccade modeli olarak da özel olarak üretilmektedir.

Tabi ki bu namaz kılan için o an ki ibadetini yerine getirmesinden başka önemli bir durum değildir. Seccade her evde bulunması gereken eşyalardan olup, evde namaz kılınması kadar güzel bir şey yoktur. Namaz kılınmayan evlerde dahi misafirlerin gelebileceği düşünülerek seccade takımları hazırda tutulmalıdır. Altta da sizler için en güzellerini ayıkladım ve seçtim. Buyurun ;

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MOTİFLİ SECCADE MODELLERİ için yorumda bulun

    MOTİFLİ SECCADE MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MOTİFLİ SECCADE MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.