MEVSİMLİK ÖRGÜ BAYAN PANÇO MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Örgü bayan panço modeli yapımı

Bayanlar için harika bir örgü modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim örgü bayan panço modeli benim görünce çok beğendiğim sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm harika bir model.

Bayanlar için kışlık örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün görünce çok beğendiğim şık ve gösterişli bir panço modeli yapımını sizlere göstermek istedim. Kış aylarında kendiniz için kullanışlı bir örgü işi arıyorsanız mutlaka bu pançoya göz atmalısınız.

Bayan panço modeli yapımı için burada Alize Angora Gold markalı ipten siyah bir ip tercih edilirken, gri tonlarındaki kısım için ise Alize Angora Gold Batik ip kullanılmış. Siyah ipten 3 yumak batik ipten ise 2 yumak kullanılmış. Bu ölçülerden farklı bir büyüklükte yapacaksanız ip sayısı değişiklik gösterecektir.

Panço modeli yapımı için video içerisinde öncelikle şema üzerinden bir detaylı anlatım yapılmış. Pançonun nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiler burada verildiği için kolaylıkla modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Tabi video içerisinde modelin yapım aşamaları da detaylı bir şekilde açıklanmış. Örgü örmeye yeni başlayanlar dahi buradaki anlatımı takip ederek modelin yapımını kolaylıkla öğrenebilir.

Bayan panço modeli oldukça şık ve gösterişli bir model. Önümüzdeki günlerde kullanmak için kısa sürede yapıp tamamlayabilirsiniz. Bu sayede harika bir panço modeline sahip olursunuz.

Örgü bayan panço modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCWyYNSDrahZPq4KYp1bEyew

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu