Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul başlıyor

Marka ve tasarımcıların Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarının sergileneceği Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, 19-22 Mart 2019 tarihleri ortasında gerçekleşecek.

Aktiflikte 46 dizayncı ve marka, toplamda 38 defilede Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını sergileyecek. Bu isimlerin 17’si defile, 14’ü studio & küçük defile, 2’si The Core Istanbul’da sunum ve bir kişi de retrospektif formatında gerçekleştirecek. Ayrıyeten her dönem olduğu üzere, bu dönem da koleksiyonlarını Güçlü PSM alanı dışındaki yerlerde sergilemeyi tercih eden 4 dizayncı bulunuyor.

Türk ve milletlerarası satın alma sorumlularını marka ve tasarımcılarla buluşturarak aktifliğin ticari ayağını oluşturan The Core Istanbul, bu dönem yeni formatı altında karnaval temasıyla 20-21 Mart tarihleri ortasında kapılarını açacak. 45 markanın Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını satın alma sorumluları ile buluşturmasının yanı sıra dönem trendleri, dijital süreçlerin idaresi, markalaşma, yavaş moda ve moda fotoğrafçılığı ana başlıkları altında atölye çalışmaları ve paneller, Türk dizayncı markalarını bir ortaya toplayan bir pop-up store da The Core çatısı altında gerçekleşecek.

13. dönemde koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve dizayncılar ortasında; Aslı Filinta, Belma Özdemir, Brand Who, Cele-Brand, Ceren Ocak, Çiğdem Akın, Clımber, Damat, Db Berdan, Emre Erdemoğlu, Emre Pakel, Exquıse, Ezra Tuba, Giray Sepin, Gokhanyavas, Gülçin Çengel, Guntas, Hemington, House Of Ogan, Karma 1: Selen Akyüz & Third, Kiğili, Kith&Kin, M.O.F.C. Eda Güngör, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes-Benz Presents Özgür Masur, Miin By Kadir Kiliç, Murat Aytulum, New Gen By Ima, Başkan Özkan, Hasret Erkan, Hasret Kaya, Hasret Süer, Şebnem Günay, Sudi Etuz, Tuba Ergin, W-S-M yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu