MAKROME İP İLE ÇANTA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Makrome ip ile kullanışlı ve şık bir çanta yapımı

Bugün sizlere bir aksesuar yapımını göstermek istiyorum. Oldukça kullanışlı ve şık olan makrome ip ile çanta modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunacağım.

Örgü kıyafetler ve çeyiz hazırlıkları dışında bugün sizlere kullanışlı ve şık bir çantanın yapımını göstermek istiyorum. Bu çanta modeli günlük kullanım için çok ideal. Burada yapılan çanta modeli sanki hazır bir çanta gibi olmuş. Sizde buradaki gibi şık ve gösterişli bir çanta modeli yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatıma dikkat etmelisiniz. Video içerisinde çanta için gerekli olan malzemelerden ve ipten detaylı bir şekilde bahsedilmiş.

Tığ işi çanta modeli yapımı için burada öncelikle hazır çanta tabanı kullanılmış. Çantanın yapımında burada makrome ip kullanılmış. Siz dilerseniz çanta yapmaya uygun olan kağıt ip veya penye ipler kullanabilirsiniz. Tığ olarak ise 3,5 numara tığ kullanılmış.

Burada çanta yapımı için öncelikle birinci video içerisinde çanta tabanının nasıl yapılacağı gösterilmiş. Hazır olan çanta tabanının kenar kısımlarındaki deliklerden başlanarak örülmüş. Burada çantanın taban kısmı için birkaç sıra öre işlemi yapıldıktan sonra ise model kurulumuna geçilmiş.

Makrome iple çanta yapımı sırasında çantanın üzerinde çok şık bir model kullanılmış. Burada videodaki anlatımda model detayları çok güzel bir şekilde açıklanmış.

Makrome iple çanta yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu